Uczniowie z klas Ia, Ic, If oraz IIf uczestniczyli w nietypowej  lekcji historii w Osadzie Średniowiecznej w Sławutowie. Młodzież wzięła również udział w warsztatach piekarskich, archeologicznych oraz strzeleckich.

 

8 i 11 maja br. w odbył się szkolny konkurs „MISTRZ KLAWIATURY”. Członkami komisji konkursowej byli: Pan Wicedyrektor Michał Rolbiecki i nauczyciel informatyki Grzegorz Sawicki.

Do konkursu zgłosiło się 20 uczniówz klas I, II, III. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze komputerowej. Zadaniem każdego uczestnika było przepisanie podanego tekstu w jak najkrótszym czasie oraz popełnienie minimalnej ilości błędów. Do czasów uzyskanych przez poszczególnych uczestników doliczane były 2 sekundy karne za każdy popełniony błąd.

Po podliczeniu wszystkich wyników I Miejsce zdobył uczeń Klasy III A Rafał Lafan. Na II Miejscu uplasował się uczeń Klasy III C Dominik Patelczyk.  III Miejsce przypadło Dawidowi Maszota z Klasy III E. Wszystkim zawodnikom dziękujemy i gratulujemy!

 

W piątek 4 maja 2018r. po raz kolejny klasa 3b udała się na spływ kajakowy. Tym razem była to już ostatnia wycieczka  w tym składzie. Miejscem rozpoczęcia wycieczki było zakole rzeki Redy przy ulicy Lelewela w Wejherowie. Dość kręty odcinek  mierzący ok. 10 km  zakończył się przy ul. Fenikowskiego. Wszyscy uczestnicy raczyli się urokami naszego wejherowskiego krajobrazu. Wycieczka ta miała za zadanie zachęcać uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu. Była także doskonałą formą integracji. Żegnamy się z klasą 3b żeglarskim AHOJ!

 

Koło historyczne oraz muzyczne przygotowały okolicznościowy apel poświęcony Świętu Konstytucji 3 Maja. 

 

W kwietniu samorząd szkolny wraz z opiekunem Karolem Bronk oraz nauczycielami: Zdzisławą Pocierznicką, Joanna Palach, Anną Garstką, Gabrielą Szadkowską, Joanną Witbrott, przygotował przedstawienia na temat kaszubskich i pomorskich legend.

 

 

Menu

Strona główna
Aktualności
Lekcja żywej historii w Sławutowie Ćwiczenia terenowe z geografii dla klas I pt. „Szlakiem nut kaszubskich” KONKURS INFORMATYCZNY „MISTRZ KLAWIATURY” Spływ kajakowy rzeką Redą Pamiętamy o Konstytucji 3 Maja Legendy Pomorskie Spotkanie z Pascalem Brodnickim Wycieczka edukacyjna kucharzy do przetwórstwa mięsnego KONKOL Lekcja o początkach niepodległości XVII regionalny konkurs wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU” Cud miód w kuchni - wideorelacja Powiatowe targi szkół ponadgimnazjalnych Wycieczka edukacyjna kucharzy Konkurs historyczny z IPN Żywa lekcja historii w Mirachowie 54 Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego Międzyszkolny konkurs kulinarny "Cud Miód w Kuchni" Wyzwania MAKRO Chefa Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego II Wojewówdzki Konkurs Gastronomiczny w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznym w Gdyni Spotkanie z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie Dzień otwarty szkoły 2018 19 marca – Dzień św. Józefa Patrona Rzemieślników Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty Sportowa Wiosna 2018 Pamiętamy o Niezłomnych Spotkanie z dzielnicowym i policjantką ds. profilaktyki z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie Spotkanie uczniów z pośrednikiem pracy PPP w Wejherowie. Konkurs Szkolny "Moja Firma" Warsztaty IPN o niemieckiej okupacji Kaszub Konkurs: "O złotą szpilkę fryzjerską" Wspomogliśmy schronisko w Dąbrówce „Nasza młodzież w publikacji IPN” Historia Rzemiosła w Ratuszu Kaczka na świątecznym stole "Świętowaliśmy Andrzejki" Danie za "dwie dyszki" Uczniowie NSR w Zakładach H+H Polska Sp. z o.o. Wartszaty IPN poświęcone zbrodni w Piaśnicy Dzień Fryzjera - "Czesanie za uśmiech" Uczniowie w projekcie „Piaśnica – kultura miejsca” Lekcja historii i biologii w Mirachowie i Stryszej Budzie Lekcja patriotyczna w Piaśnicy oraz wspólne ognisko klas pierwszych Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema Pamiętamy o bitwie pod Białą
O szkole
Pracownicy Informacje dla uczniów i rodziców Koło historyczne
Koło Historyczne 2017/2018Koło Historyczne 2016/2017 Koło Historyczne 2015/2016 Koło Historyczne 2014/2015 Koło Historyczne 2013/2014
Rekrutacja
Egzamin zawodowy
Historia szkoły
Dla nauczyciela

Szukaj

Kto Online

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

0137970
Copyright www.szkola.cechwejherowo.pl 2010-2018