12 czerwca młodzi kucharze z klasy II wraz z nauczycielem uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Hotelu OLIMP Business & Spa. Szef kuchni Krzysztof Wierzba przedstawił bliżej przyszłym kucharzom jak również przyszłym przedsiębiorcom swoją karierę przez jaką muszą przejść by wytrwale dążyć do swojego wymarzonego celu. Uczniowie zapoznali się z układem funkcjonalnym zakładu gastronomicznego , wyposażeniem magazynów oraz z strukturą funkcjonowania hotelu. Bardzo dziękujemy dyrekcji Hotelu OLIMP Business & Spa za zaproszenie , dzięki któremu mogliśmy poznać bliżej kulisy funkcjonowania hotelu.

 

03.06.2018r w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni odbył się XIII Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego Gdynia 2018. W konkursie udział wzięły uczennice naszej szkoły: Agata Badtke z klasy Ib; Eliza Kondrat z klasy IIa i Martyna Motyka z klasy IIIa wraz z opiekunami Mirosławą Gaca i Gabrielą Szadkowską. Uczniowie wykonywali fryzury artystyczne na modelkach w dwóch konkurencjach: "Fale,loki,koki w kolorze" w  której uczennica Eliza Kondrat zajęła III miejsce, natomiast w II konkurencji "Glamur" uczennica Agata Badtke zajęła  I miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i podziękowania. Gratulujemy wszystkim startującym w konkursie.

Konkurs handlowy MISTRZ HANDLU 25.04.2018r. odbył się Szkolny Konkurs Handlowy pod nazwą Mistrz Handlu . Uczestnicy konkursu rozwiązywali test , przeliczali towar z koszyka, podliczając wartość i wydawali resztę, przeprowadzali również sprzedaż osobistą oraz prezentowali wybrany towar. Prace młodych handlowców oceniało jury w składzie: Lucyna Pranschke - Sklep Spożywczo- Przemysłowy Bolszewo Helena Namsołek - Sklep Żabka w Wejherowie Jurorzy,oceniając prace młodych sprzedawców , udzielili im wiele cennych wskazówek, które pomogą uczniom w rozwijaniu zawodowych umiejętności.

W tym roku zwycięzcami zostali:

I MIEJSCE - Beata Kopyszke z kl. IIIe

II MIEJSCE - Zuzanna Kalkowska z kl. Ie

III MIEJSCE Katarzyna Niewola z kl. IIe

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

 

Uczniowie z klas Ia, Ic, If oraz IIf uczestniczyli w nietypowej  lekcji historii w Osadzie Średniowiecznej w Sławutowie. Młodzież wzięła również udział w warsztatach piekarskich, archeologicznych oraz strzeleckich.

 

Menu

Strona główna
Aktualności
Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 Wycieczka edukacyjna kucharzy do Hotel OLIMP Business & Spa Uroczystość Nadania Niepublicznej Szkole Rzemiosła w Wejherowie Imienia Św. Józefa XIII Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego - Gdynia 2018 Mistrz Handlu Lekcja żywej historii w Sławutowie Ćwiczenia terenowe z geografii dla klas I pt. „Szlakiem nut kaszubskich” KONKURS INFORMATYCZNY „MISTRZ KLAWIATURY” Spływ kajakowy rzeką Redą Pamiętamy o Konstytucji 3 Maja Legendy Pomorskie Spotkanie z Pascalem Brodnickim Wycieczka edukacyjna kucharzy do przetwórstwa mięsnego KONKOL Lekcja o początkach niepodległości XVII regionalny konkurs wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU” Cud miód w kuchni - wideorelacja Powiatowe targi szkół ponadgimnazjalnych Wycieczka edukacyjna kucharzy Konkurs historyczny z IPN Żywa lekcja historii w Mirachowie 54 Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego Międzyszkolny konkurs kulinarny "Cud Miód w Kuchni" Wyzwania MAKRO Chefa Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego II Wojewówdzki Konkurs Gastronomiczny w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznym w Gdyni Spotkanie z doradcą zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie Dzień otwarty szkoły 2018 19 marca – Dzień św. Józefa Patrona Rzemieślników Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty Sportowa Wiosna 2018 Pamiętamy o Niezłomnych Spotkanie z dzielnicowym i policjantką ds. profilaktyki z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie Spotkanie uczniów z pośrednikiem pracy PPP w Wejherowie. Konkurs Szkolny "Moja Firma" Warsztaty IPN o niemieckiej okupacji Kaszub Konkurs: "O złotą szpilkę fryzjerską" Wspomogliśmy schronisko w Dąbrówce „Nasza młodzież w publikacji IPN” Historia Rzemiosła w Ratuszu Kaczka na świątecznym stole "Świętowaliśmy Andrzejki" Danie za "dwie dyszki" Uczniowie NSR w Zakładach H+H Polska Sp. z o.o. Wartszaty IPN poświęcone zbrodni w Piaśnicy Dzień Fryzjera - "Czesanie za uśmiech" Uczniowie w projekcie „Piaśnica – kultura miejsca” Lekcja historii i biologii w Mirachowie i Stryszej Budzie Lekcja patriotyczna w Piaśnicy oraz wspólne ognisko klas pierwszych Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema Pamiętamy o bitwie pod Białą
O szkole
Pracownicy Informacje dla uczniów i rodziców Koło historyczne
Koło Historyczne 2017/2018Koło Historyczne 2016/2017 Koło Historyczne 2015/2016 Koło Historyczne 2014/2015 Koło Historyczne 2013/2014
Rekrutacja
Egzamin zawodowy
Historia szkoły
Dla nauczyciela

Szukaj

Kto Online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

0141064
Copyright www.szkola.cechwejherowo.pl 2010-2018